3. 9. - 23. 9. u Sluníček

Prázdniny jsou pryč a my jsme se sešli ve třídě Sluníček a zahájili školní rok 2018/2019.

Sešli jsme se príma parta a tak během září jsme zvládli spoustu aktivit, které děti bavily.

Hráli jsme seznamovací hry s kamarády, upevňovali si svou značku, naučili se písničku Kamarád s doprovodem kláves. Děti si samy určily pravidla třídy, které budou dodržovat, namalovali a zvolili místo ve třídě, kde jsme si je vystavili. Děti byly poučeny o bezpečnosti v MŠ i venku. Cvičili jsme s míčky i padákem, který měl u dětí velký úspěch.

A protože nám přálo ještě krásné sluníčkové počasí, využívali jsme často pobyty venku na obecním hřišti i školní zahradě, kde se děti nejvíce vyřádily na pískovišti, kopci, věži i proutěném housence.

Předškoláci se pilně zapojují do pracovních listů. Společně jsme si vytvořili sluníčko pomocí otisků našich dlaní, které nám zdobí třídu.