Únor u Berušek 2021

,,Ve zdravém těle zdravý duch" - tímto jsme začali zimní měsíc únor. A že nám přálo i zimní počasí, mohli jsme sportovat nejen v tělocvičně, ale i venku na sněhu. Užívali jsme si bobování, hry se sněhem, pozorovali zimní krásy - vločky i zamrzlé rampouchy. Ve třídě jsme si vyrobili papírové brusle a učili se zavazování tkaniček a suk. Prože děláme rádi pokusy, podařilo se nám vyrobit 3D obrázky pomocí soli, vody a mouky, které jsme zapékali. Čarovali jsme také s inkoustem a zmizíkem. V druhé polovině únoru jsme od sportů a zdravého žití přešli k lidskému tělu. Už víme jak fungují plíce, jak pracuje srdce, jaké svaly a kosti máme v těle. Ale není to všechno, naše tělo je složité a proto pokračujeme dál. Únor jsme zakončili karnevalem. Užili jsme si také skvělou akci u ohně na zahradě.