Informace rodičům.

INFORMACE RODIČŮM

PLAVÁNÍ:

výuka bude probíhat v Městském bazénu Boskovice (10 lekcí po 2 vyučovacích hodinách) vždy ve čtvrtek.

:Sraz v 7:15 v šatně, odjezd autobusu v 7:20.

S sebou - plavky, 2 ručníky, hřeben, přezůvky vhodné do bazénu, svačinu, desetikorunovou minci na zamčení skříňky, děvčata mají doporučenou  koupací čepici. V chladných dnech si vzít teplé oblečení a čepici.

Po návratu do školy bude probíhat výuka přírodovědy a angličtiny (skupina 1) či matematiky (skupina 2). Tašku s učením si mohou děti ráno nechat v šatně. Domácí úkol ve středu nebude, čtení platí jako obvykle.

Pokud dítě nemůže plavat -  (po nemoci či z jiného důvodu), pošlete, prosím, omluvenku na lístku pro lepší kontrolu a organizaci výcviku. Dítě si vezme jen věci na učení a do bazénu něco na čtení (časopis, knihu, rébusy a pod.).

Dopravu vyúčtujeme po skončení plaveckého výcviku.