25. 11.

ČJ - Složka s vyjmenovanými slovy po M. Zamysli se nad slovy, u kterých ještě nemáš slova příbuzná a zkus nějaká napsat.

- V prezentaci na tomto odkazu si zkontroluj, případně dopiš ta, která ti ještě chybí. (Šipky dole, posouvají prezentaci k dalším slovům.):  Vyjmenovaná slova po M - prezentace (skolakov.eu)

- PS  str. 25/2 doplň I/Y

M - velmi pozorně sleduj video na tomto odkazu :

Písemné dělení jednoc. dělitelem do 10 000(se zbytkem), Mat. mat. pro 4.roč., 1. díl, str. 42, úvod YouTube

- počítej stejným způsobem příklady z tohoto videa do sešitu: Písemné dělení jednociferným dělitelem do 10 000 (se zbytkem), Mat. mat. pro 4.roč., 1. díl, 42/1 - YouTube

- vypočítej příklady z učebnice str. 26/23 do sešitu, (můžeš zkusit i nějakou slovní úlohu ze této strany)

MATEMATIKA SKUPINA 1: Narýsuj do geometrického sešitu kolmice podle uč. 29/1, 2.

Přv - str. 17, kapitola KVĚT, prohlédni si obrázek "STAVBA KVĚTU" a nakresli ho do sešitu. Vyznač jeho části (stačí jen název, který je zvýrazněn tučně).

- na str. 17 dole v rámečku "ZAPAMATUJ SI" najdi větu, která říká, k čemu květy slouží a přepiš ji do sešitu.