16.10.

Dobrý den,
zítra 17.10. 2023 proběhne SUIT-UP DAY na naší škole. Děti by v tento den měly přijít společensky oblečené - nastrojené. Záleží jen na Vás zda se vaše dítě této akce zúčastní. Děkuji.
„V tento všední den si oblékneme sváteční šaty a uděláme ho tak nevšední. Košile, šaty, motýlky, formální kalhoty a vše, co z vás udělá pravého galána či nóbl dámu. Zažijte tento netradiční den ve velkém stylu a nezapomeňte na všechny pravidla správné etikety.“

Někteří neměli nastříhané dvě modré karty z publikace Hry se slabikami k Živé abecedě. Prosím, nastříhat a nosit s sebou. Postupně budeme stříhat další listy.
Dnes jsem si vybrala pracovní sešity do matematiky a českého jazyka. Některým chybí dodělat spousta stránek, bude označené - dodělat.

Školní práce:
První dvě vyučovací hodiny- divadlo.
ČJ: ŽA str. 23, cv. tužka
      čtení a opakování písmen a slabik, hry se slabikami
M: PS str. 22, cv. 1
     Nácvik psaní číslice 3 mazací tabulka + Moje psaní str. 3 - první řádek