Výuka od 4. 1. 2021

Vážení rodiče, milí žáci, 

provoz základní školy bude do 10. 1. 2021 omezen - informace ZDE

Do školy od 4. 1. 2021 půjdou pouze žáci I. a II. ročníku. 

Žáci III. až IX. ročníku se budou vzdělávat distančně - online hodiny, samostatná práce dle pokynů vyučujících. 

V tomto prvním týdnu ponecháme rozvrh online hodin jako před Vánoci. Bude na webu a v DM koncem týdne. 

LVK 7. a 8. tř. zrušen - záloha bude vrácena během prvního lednového týdne. Žáci současné 7. tř. budou absolvovat lyžařský kurz v lednu 2022. Pokud bude příznivá situace, uskutečníme jednodenní lyžařské výjezdy.

Bude-li distanční vzdělávání pokračovat, předpokládáme úpravy tohoto rozvrhu dle potřeb dětí (možné navýšení online hodin,  přesuny hodin). 

Velmi vás prosím, kdo ještě nemá, stáhněte si aplikaci Microsoft Teams - ZDE. Budeme upouštět od kopírování odkazů na online hodiny na web a do DM, žáci schůzku vidí ve svém kalendáři, viz níže. Tento způsob je pro žáky pohodlnější a předejdeme tím nedopatřením, kdy se žáci nemohou připojit k hodině z důvodu chyby v odkazu. 

Pokud budete přihlášeni svými žákovskými účty jmeno.prijmeni@zskninice.cz (heslo jako do počítače ve škole), uvidíte svoje online schůzky s učiteli přímo v kalendáři aplikace Microsoft Teams. Pozor, nemůžete být přihlášeni jiným účtem, například účtem rodiče. Pokud s tímto budete mít problém, kontaktujte mě telefonicky na 607 185 536. 

 

Základní škola

Mateřská škola

Nahoru