Výuka 16. 11. 2020 a návrat do škol

Vážení rodiče, milí žáci, 

s velkou radostí vám oznamujeme, že od 18. 11. 2020 můžeme ve škole opět přivítat prvňáčky a druháčky. Budou nutná hygienická opatření, která upřesníme. 

Informace MŠMT

Obědy: všem dětem z I. a II. třídy, které chodí na oběd, jej od 18. 11. 2020 automaticky přihlásíme. Pokud vaše dítě nenastoupí, odhlašte mu, prosím, oběd na katerina.grenarova@zskninice.cz

Družina: žáci budou rozděleni po třídách v ranní i odpolední družině. Ráno žáci přijdou do školy, u vchodu bude dezinfekce, po přezutí rovnou odchází do šd nebo třídy. Prosíme místní děti nechodící do družiny, aby chodily do školy na 7.30, abychom zamezili zbytečnému čekání na výuku ve třídách. 

Provoz: bude se hodně větrat, vybavte děti mikinou, svetrem. Děti budou chodit častěji ven, přizpůsobnte oblečení. 

MŠMT ve svém manuálu uvádí, že žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.

 

V pondělí 16. 11. 2020 nebude probíhat standardní on-line výuka dle rozvrhu. On-line hodiny nebudou povinné (řada dětí s rodiči odjíždí). Pokud dítě potřebuje něco procvičit, zopakovat, dejte vědět paní učitelce mailem, u starších přes DM, paní učitelka připraví  na tento den "doučovací" schůzku - NENÍ POVINNÁ, JE PRO ZÁJEMCE. 

 

Základní škola

Mateřská škola

Nahoru