Od 27.11. do 1.12. u Sluníček

Podzim a barevné listí už jsou fuč a my jsme o krok blíž k vánocům. Protože čas opravdu neúprosně běží , měli jsme tento týden spoustu práce. Začali jsme výzdobou třídy, vytvořili jsme si  opravdovou zimu s rampouchy na oknech, přidali jsme také něco vánočního. Protože se nám také blížil Mikuláš, cvičili jsme pylně na besídku. Četli jsme si proč vlastně Mikuláš naděluje, že ho doprovází andílek a čertík. Hlavně jsme si také vysvětlili, že čerti nás nikam neodnesou a jsou hodní.Děti vyráběly ozdoby na náš školkový stromeček a společně jsme zdobili. Nezapomeňte v pondělí na dílničky a rozsvícení stromečku. Moc bych poděkovala rodičům, že přišly s dětmi na besídku. Vaše děti jsou opravdu moc šikovné a hlavně nikdo se nebál a všichni vystupovali!!!!!! Prožívejte spokojeně advent a nepřehánějte předvánoční úklid....