Lyžařský výcvikový kurz 2020

Pátek: Vše jednou končí a tak i náš LVK. Všichni zvládnou sjet sjezdovku a stále se zlepšují. Únava je už znát, naštěstí je před námi víkend. Úrazy byly jen drobné, většinu jsme vyléčili během pobytu.Drobné prohřešky jsme řešili přímo na místě, třeba se děti pochlubí a když ne nevadí, neb co se kde navaří a zavaří má se tam i sníst. Poděkování všem účastníkům za velkou snahu při výcviku a instruktorům za pevné nervy na svahu i mimo něj.

Čtvrtek: Hurá sluníčko. Zvykáme si na zcela jinou kvalitu sněhu. Shodli jsme se, že za mlhy byl sníh lepší - umrzlejší, rychlejší, ale to jsou hory a rozmanitost počasí.

Středa: Sluníčko už se klube, tak snad ve čtvrtek  bude svítit. Místní nepamatují, že by mlha někdy byla tak dlouho jako letos, ale nám to zase až tak nevadí. Sněhu je dost, sjezdovky upravené. Všichni jezdíme na vleku. Odpoledne bylo odpočinkové, všichni jsme si zahráli stolní tenis a fotbálek.

Úterý: Stále mlha, ale už jsme si zvykli. Sjezdovky upravené, sníh výborný, všichni se snaží a zlepšují, téměř všichni vyjeli sedačkovou lanovkou. Někteří jezdí na pomě a pilují techniku. Jídlo chutné, večery zábavné viz foto. Jen s úklidem na chlapeckých pokojích trochu válčíme.

Pondělí: První den je za námi. Počasí nám moc nepřálo, ale sníh a sjezdovky byly perfektní. Lyžaři zdokonalovali techniku, začátečníci jezdili na pomě a nacvičovali základy lyžařských dovedností. Všichni byli moc šikovní a udělali velký pokrok. Zítra nás snad probudí sluníčko.

Termín konání lyžařského kurzu: 12. 1. – 17. 1. 2020

Místo konání: Kocanda Písařov 75,789 91 Štíty, Červená Voda

Sraz: v neděli 12. 1. 2020 v 15.00 h před ZŠ

Návrat: v pátek 17. 1. 2020 v 17.00 – 17.30 h,rodiče si vyzvednou žáky před ZŠ nebo si zajistí jejich odvoz

Stravování: plná penze, v neděli začínáme večeří, v pátek končíme obědem.