Domácí učení - NÁMĚTY

Vážení rodiče, milí žáci,

všechny odkazy v této složce slouží jako náměty pro práci. Není to o tom, že byste se měli najednou všude registrovat. Snažíme se vám pomoci, každý si sám může zvolit, kde ho situace tíží nejvíce.

Naši vyučující zadávají dostatečné množství práce ve složkách tříd, tyto odkazy jsou navíc pro zájemce, případně jako návod, pokud by se vyučující odkazoval na nějaký níže uvedený zdroj.

Budeme přidávat další náměty, ale zvažujte výběr, denní rozložení a množství práce a únavu dítěte. Procvičování na počítači by mělo sloužit spíše na zpestření výuky, na zajímavé procvičení.

• SCIO TESTY - ZDARMA, DOPORUČUJEME SE ZAREGISTROVAT V IX. TŘÍDĚ - ODKAZ S POKYNY
  • KHANOVA ŠKOLA - VIDEA, ÚKOLY, BEZ REGISTRACE - ODKAZ ZDE
  • TAKTIK - NÁVOD ZDE - NĚKTEŘÍ VYUČUJÍCÍ VE SVÝCH PŘEDMĚTECH PRACOVNÍ SEŠITY Z TOHOTO NAKLADATELSTVÍ VYUŽÍVAJÍ

Různé zajímavé odkazy na procvičování, vybírejte podle vlastního uvážení a potřeb vašeho dítěte. Není potřeba zkoušet všechno!