Noc s Andersenem

Dne 31. 3. 2023 se na naší škole uskutečnila Noc s Andersenem. Tentokrát se akce ujali žáci 8. ročníku, kteří pro prvňáčky připravili spoustu her a zábavy. Na začátku jim spolu s žáky 6. ročníku zahráli divadlo Ať žijí duchové. Poté byly děti rozděleny do skupinek, v nichž na jednotlivých stanovištích plnily nejrůznější úkoly, jako např. skládání slov, puzzlí, plácání netopýrů, procházení bludištěm či absolvování opičí dráhy v tělocvičně. V knihovně pak na děti čekal poklad, který jim schovali samotní duchové. Přibližně kolem půl deváté, kdy již byly děti připraveny ke spánku, proběhlo čtení pohádky na dobrou noc. Ráno jsme všichni společně posnídali a pak hurá domů. Akce se všem moc líbila a již nyní se těšíme opět na příští rok.