LVK 7.+ 8. tř.

První den lyžování za námi. Všichni se snažili. Lyžaři se rozjezdili, začátečníci pilovali techniku a zítra už vyrazí na velkou sjezdovku.

Počasí luxusní.

Druhý den nám počasí opět přálo. Všichni začátečníci vyjeli lanovkou a sjeli velkou sjezdovku. Drobná poranění se nám nevyhnula, snad už máme vybráno. Večery probíhají na vlně společenských her - viz foto.

Třetí den proběhl ve znamení inverze. Všechna družstva pilovala techniku, odpoledne bylo odpočinkové abychom nabrali síly na další den.

Čtvrtý den nás překvapilo sněžení. Sněžná děla jela na plné obrátky a přidalo se i sněžení přírodní. Všichni si vyzkoušeli jízdu v pravých zimních podmínkách. Čeká nás poslední společný večer plný her, páteční závěrečné lyžování a odjezd domů.

Pátý den jsme si užili volné lyžování po družstvech.

Poděkování všem účastníkům kurzu za snahu na svahu, přátelské a pohodové chování po celý týden.