Florbalové turnaje podzim 2022

Od října do listopadu se žáci a žákyně II. stupně účastnili okresního kola ve florbalu v rámci soutěží pořádaných AŠSK a to ve všech kategoriích - ml. dívky a ml. chlapci (6. a 7. ročník), st. dívky a st. chlapci (8. a 9. ročník). Všechny výběry byly důstojnými protivníky svým soupeřům, ačkoliv je potřeba sportovně přiznat, že některé školy, které mají několik žáků v některém florbalovém oddílu na okrese, byly nad jejich možnosti. Největšího úspěchu dosáhla ml. děvčata, která díky třetímu místu v základním kole postoupila do okresního finále, ve krerém již jejich pouť skončila. Podobnému úspěchu byly blízko také starší dívky, kterým nebyla nakloněna štěstena, když nepostoupily do další fáze kvůli jedné obdržené brance navíc oproti soupeřícím týmům se stejnou bilancí (2 vítězství a 2 prohry). Našim žákům a žákyním, z nichž jen hrstka se věnuje florbalu také v rámci volnočasových aktivit, patří poděkování za dobrou reprezentaci školy a respekt za nasazení, se kterým k zápasům přistoupili.