ŠD v knihovně

V rámci března – měsíce knihy jsme ve čtvrtek 31.3. se školní družinou navštívili místní knihovnu v Knínicích. S úsměvem nás přivítala paní Simona Vybíhalová, která má nyní knihovnu na starost. Pro děti si připravila zábavné aktivity spojené s knihami a jejich postavami, přečetla nám kapitolu z knihy Ivany Peroutkové „ Valentýnka a veterinární ordinace“.  Na závěr si žáci vyrobili svoji záložku do knížky, a jako vzpomínku na příjemně strávené odpoledne v knihovně dostali i malý dáreček. Tímto paní Vybíhalové děkujeme za krásný doprovodný program a věříme, že se děti budou do knihovny rády vracet.

Vychovatelky ŠD