Naše poštolka - ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ

Na parapetu učebny přírodopisu si vyhlédla místo k zahnízdění poštolka obecná. Zatím má v hnízdě 6 vajec. Doufáme, že se jí je zdárně podaří vysedět. Proto prosíme všechny o respektování jejího klidu.

můžete pozorovat živě: zatím přes VLC media player (ke stažení ZDE, brzy upravíme přímým odkazem)

návod: v VCL playeru otevři záložku MEDIA - OTEVŘÍT SÍŤOVÝ PROUD - SEM ZADEJ TUTO IPrtsp://82.117.154.78:554 a přehrát - po chvíli se objeví video

Zároveň vyhlašujeme pro děti anketu o jméno pro poštolku a případně pak její mláďata, pokud se jí je podaří vysedět. Pokud máte nápad, jak by se mohla naše poštolka jmenovat, napište mi vaše tipy na mail helena.paroulkova@zskninice.cz nebo předejte i se svým jménem na lístečku osobně ve škole. Návrhy přijímáme do 4. června. 17:00. Pak vybereme z návrhů finalisty, o kterých pak budete moci hlasovat a vybrat vítěze.