LVK 6.+7.tř.

Týden lyžování je za námi. Všichni sjeli velkou sjezdovku, každý dle svých schopností a možností. Pochvala patří celému kurzu. Nejen za výkony na svahu, ale i za to, že si všichni vzájemně pomáhali, bavili se - prostě si společný týden užili.

Návrat domů 16.30 - 17.00 hod.

Mlhavý výlet dvou družstev do Čenkovic. Sjezdovky prázdné, sníh super, menší viditelnost nikomu nevadila. Přejezdem jsme procvičili bruslení a odšlapování.

Polovina kurzu je za námi. Počasí je mlhavé, ale sníh a sjezdovky jsou perfektní. Lyžujeme ve 4 družstvech. První tři družstva již jezdí na sedačkové lanovce, družstvo začátečníků nacvičuje základy lyžařských dovedností na pomě. Všichni jsou moc šikovní a dělají velké pokroky. Večery vyplní společný program se spoustou her a po večerce je téměř okamžitě klid. Je potřeba nabrat síly na další den.