Hýbeme se hezky česky

Naše škola se také přidala k těm, které soutěží o podporu v rámci akce Hýbeme se hezky česky. Od 3. do 30. června můžete náš klub podpořit v online hlasování. Hlasovat můžete opakovaně,

Na stránce www.hybemesehezkycesky.cz nám svými hlasy můžete pomoci postoupit do dalšího kola. Jak na to?

1.Navštivte webovou stránku soutěže www.hybemesehezkycesky.cz a pomocí našeptávače zadejte město, PSČ nebo název Vašeho klubu či týmu. Pod našeptávačem se Vám zobrazí seznam přihlášených ve Vámi zadané lokalitě.
2.Najděte si svůj tým a klikněte na tlačítko „Hlasovat“, zobrazí se Vám potvrzující okénko o započtení Vašeho hlasu. Děkujeme!
3.Hlasovat můžete pravidelně 1x za den z jedné IP adresy, a proto se k hlasování vraťte další den a podpořte svůj tým.

Nechcete každý den pomocí našeptávače stále dokola vyhledávat svůj tým, měli byste ho raději uložený nebo chcete sdílet s ostatními? Každý tým má svůj vlastní URL odkaz. Klikněte u svého týmu na tlačítko „Více“ a pomocí odkazu si ho uložte ve svém prohlížeči. Každý den pak stačí kliknout na tento odkaz a otevře se Vám rovnou Vámi vybraný tým i s tlačítkem hlasovat.