Chvilka poezie

Ve středu 30. března se děti z 1. stupně naší školy sešly na dopolední chvilce poezie.

Poezie dokáže každého, kdo se do ní pozorně zaposlouchá, nejen pohladit po duši, ale také poučit a pobavit. A právě to bylo naším hlavním cílem. Přijely také děti z šebetovské školy, aby si s námi zarecitovaly známé i méně známé básničky.

Před vlastní recitací jsme se rozmluvili legračními jazykolamy a uvolnili se zpívánkami o jaru. Všichni recitátoři předvedli skvělé výkony a porota měla těžkou práci s vyhodnocením. Užili jsme si příjemné chvíle a nejlepší recitátoři byli odměněni.

V 1. kategorii zvítězila Lucie Prchalová z 2.třídy a ve 2.kategorii Miriam Hartlová ze 4. třídy. Vítězům gratulujeme a všem recitátorům děkujeme a těšíme se na příští setkání.

Mgr. Jitka Havířová