Změna úhrady stravného

Milí rodiče,

jak jsme vás již informovali, z důvodů rostoucích nákladů na nákup potravin se od 1.2.2020 navyšuje v naší škole cena obědů o 4 Kč. Pravidelné měsíční platby za stravné tedy budou činit:

Strávník                                                               Cena/měsíc

MŠ: do 6 let (celodenní stravování)                        700,- Kč

ZŠ: 7 – 10 let (1. – 4. třída)                                  520,- Kč

ZŠ: 11 – 14 let (5. – 8. třída)                                 560,- Kč

ZŠ (IX. ročník) 15 a více let (9. třída)                     580,- Kč

Současně přechází škola na elektronickou evidenci stravného, která zajistí lepší kontrolu a dohledatelnost plateb.

Při zadávání nové výše stravného do příkazů k úhradě je nutné zapsat variabilní symbol, který jste obdrželi od třídního učitele.

V případě, že máte ve škole více strávníků, můžete poslat stravné za všechny strávníky v jedné platbě pod variabilním symbolem nejmladšího strávníka.

Pokud jste již lednovou platbu provedli – nic se neděje, variabilní symbol upravte až od následující platby. Rozdíl ve stravném srovnáme při vyúčtování stravného.

Věříme, že nový systém bude přínosem pro obě strany. V případě, že si nebudete jisti při zadávání příkazů, neváhejte kontaktovat sekretariát školy paní Pleskovou 515 556 142.