UZAVŘENÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY

VÁŽENÍ RODIČE,

ZÁKLADNÍ ŠKOLA JE OD 11. 3. 2020 AŽ DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA!

NA ZÁKLADĚ MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ VYDANÉHO MINISTERSTVEM ZDRAVOTNICTVÍ

se zakazuje s účinností ode dne 11. března 2020:
osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů,

PRÁCE ŽÁKŮ

Žáci budou dostávat přidělenou samostatnou práci pomocí školních webových stránek. Každá třída má nově vytvořenou složku Domácí příprava - uzavření školy. Žáci budou pravidelně sledovat obsah této složky a plnit zadané úkoly.

OŠETŘOVNÉ: Ošetřovné zaměstnanci náleží také z důvodu, kdy musí pečovat o zdravé dítě mladší 10 let proto, že školské nebo dětské zařízení bylo uzavřeno (z důvodu havárie, epidemie, jiné nepředvídané události).

Nárok na ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření dětského výchovného zařízení uplatňuje zaměstnanec tiskopisem Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy), který mu vydá ve 2 vyhotoveních výchovné zařízení (škola), které dítě navštěvuje. Zaměstnanec doplní část B tiskopisu a předá je svému zaměstnavateli, který pak podklady pro výplatu dávky předá dále příslušné OSSZ.

INFORMACE OSSZ K OŠETŘOVNÉMU

PROSÍME RODIČE, ABY SI POTVRZENÍ VYZVEDÁVALI NEJDŘÍVE VE ČTVRTEK PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ S PANÍ PLESKOVOU NA TEL. 775 200 579. DĚKUJEME.

Veškerá výuka ZUŠ Velké Opatovice bude až do odvolání v ZŠ Knínice zrušena.

O znovuotevření školy budete informováni prostřednictvím školních webových stránek. Děkujeme za pochopení.