Speciální pedagog

Naše škola se zapojila do projektu " Inkluze v ZŠ Knínice " v rámci operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání . Díky tomu se nám podařilo získat finance na práci speciálního pedagoga v ZŠ a školního asistenta v MŠ. Naší novou speciální pedagožkou je paní Mgr. Regina Müllerová, asistentkou ve školce paní Zuzana Richterová.

Speciální pedagožka bude pracovat s dětmi podle doporučení z pedagogicko-psychologické poradny, vyhledávat další děti ohrožené školním neúspěchem a spolupracovat s vyučujícími při zavádění podpůrných opatření. Bude se podílet na nápravě specifických poruch učení i na doučování žáků. Veškeré její činnosti budou probíhat po konzultaci s rodiči.

Prosíme rodiče o podpis souhlasu s činností speciálního pedagoga - formulář děti donesou domů.

Dále z tohoto projektu bude hrazeno další vzdělávání pedagogů, doučování žáků a některé kroužky.