Se zvířátky o vesmíru

V pondělí 8. října 2018 pojedou žáci 1. a 2. třídy na program "Se zvířátky o vesmíru" pořádaný brněnským planetáriem. Součástí představení je prohlídka hvězdné oblohy – ukázka několika jasných hvězd a nejnápadnějších souhvězdí. Sraz všech je v 7:20 v šatně školy, odjezd objednaným autobusem v 7:30. Předpokládaný návrat ke škole je v 11:30, následuje oběd.

S sebou si všichni vezmou vhodné oblečení a obuv, deštník, kapesník, svačinu, pití, kapesné.

Cena: Žáci 2. třídy - 80,- + 100 Kč autobus. Žáci 1. třídy platí pouze autobus (100,- Kč). Vstupné je hrazeno z projektu Prvňáčci v říši vědy.

Projekt Prvňáčci v říši vědy je společným vzdělávacím projektem Archeoparku Pavlov, Hvězdárny a planetária Brno, Mendelova muzea Masarykovy univerzity, Technického muzea v Brně a VIDA! science centra. Projekt se koná pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje Bohumila Šimka a primátora statutárního města Brna Petra Vokřála.