Přehazovaná dívek 8.+9. ročník

I o den později a to sice 5. května jsme se zúčastnili turnaje v přehazované. Tentokrát se jednalo o kategorii starších žákyň. Děvčata pokračovala ve výkonech svých mladších předchůdkyň a opět bojovala velice statečně. Skupinu jsme odehrály s dvěma vítěznými a dvěma prohranými utkáními, což značilo 3. místo ve skupině a konec v turnaji. Stejně jako ve středu mladší dívky, i starší podaly heroický výkon proti sportovním školám z Boskovic i Blanska a výsledky rozhodovaly pouze jednotlivé body. Odměnou nám mohou být pochvaly od soupeřů i jejich trenérů, kteří projevili uznání oběma našim reprezentujícím výběrům.

Sestava: Pulcová Alexandra, Pospíšilová Nikola, Biberlová Kristýna, Vondálová Tereza, Kirschnerová Tereza, Kotoučková Anna, Koutná Laura, Hirtová Karolína