Přehazovaná dívek 7.ročníku

Ve středu 4. května jsme se vypravily na turnaj mladších žákyň v přehazované. Den plný zápasů se konal v nedalekých Boskovicích v tělocvičnách Základní školy Sušilova. Naše děvčata bojovala s obrovským nasazením a odměnou jim bylo 1. místo v pětičlenné skupině. Postoupili jsme tak do závěrečných bojů turnaje. Bohužel se nám nepodařilo navázat na dopolední výkony a ani jedno ze dvou závěrečných utkání jsme nevyhrály. Konečný účet tedy znamenal nepopulární bramborovou pozici. Z deseti účastníků je to velký úspěch a nutno dodat, že výsledky často rozhodoval jediný bod. Všechny dívky zaslouží uznání a obdiv. Děkujeme za vzornou reprezentaci.

Sestava:  Blahová Gabriela, Vondálová Monika, Hladilová Veronika, Drobečková Daniela, Crhová Sabina, Pulcová Marie, Šormová Vendula, Valová Eliška, Ševčíková Natálie, Dvořáková Klára, Zatloukalová Veronika.