Organizace výuky na II. stupni

Vážení rodiče,

od 8. června mohou na konzultace do školy i žáci II. stupně. Účast je dobrovolná.

Konzultace budou vedeny 1x týdně, pro každou třídu jiný den. Třída bude mít k dispozici 2 učebny, v jedné bude třídní učitel, ve druhé se budou střídat učitelé zejména ČJ, M, AJ, další předměty podle zájmu a potřeb žáků - zde budou moci žáci konzultovat látku, které neporozuměli. Maximální kapacita dětí ve třídě je 15 žáků. Vyjádření zájmu budou mít děti v DÚ v DM evidenci. Sledujte, prosím, pečlivě DM evidenci a do čtvrtečního odpoledne (4.června) nám dejte vědět, jestli vaše dítě na konzultace a třídnickou hodinu přijde nebo ne, ať můžeme vše připravit.

Žáci 6. ročníku budou moci chodit na konzultace v pondělí - 8., 15. a 22. června.

Žáci 7. ročníku budou moci chodit na konzultace v úterý - 9., 16. a 23. června.

Žáci 8. ročníku budou moci chodit na konzultace ve středu - 10., 17. a 24. června.

Žáci 9. ročníku přijdou vrátit učebnice ve čtvrtek 11. června.

U vchodu bývá paní učitelka, měří dětem teplotu bezkontaktním teploměrem, děti si dezinfikují ruce. Následně mohou jít do třídy. Vyučování začíná v 7:40. Ve třídě žáci dodržují rozestupy a mohou pracovat bez roušky. Při společné práci ale budou roušku potřebovat. Proto je, prosím, vybavte dvěma rouškami a sáčkem na použitou roušku.

Obědy pro žáky II. stupně z kapacitních důvodů nemůžeme řešit. Vyučování končí 11.20.

Nikdo s příznaky infekce dýchacích cest nesmí do školy vstoupit, dítě jevící zdravotní komplikace nebude do školy přijato. Pokud bude dítě vykazovat některý z možných příznaků COVID-19,  bude umístěno do izolace a zákonný zástupce je povinen jej co nejdříve vyzvednout. O podezření budeme informovat spádovou hygienickou stanici.

Zákonný zástupce musí podepsat čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (např. horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti a čichu apod.) a seznámení se s vymezením rizikových skupin. Pokud zákonný zástupce tyto dokumenty nepodepíše, nebude žákovi osobní účast ve škole umožněna. Čestné prohlášení  ZDE