Okresní pohár ve stolním tenisu

V úterý 11. října se sjeli chlapci a dívky z celého okresu, aby změřili své síly u pingpongových stolů ve sportovní hale ve Žďárné, kde se konal okresní pohár ve stolním tenisu. Probíhala zde soutěž družstev, která se mezi sebou utkala ve skupinách, kde bojovala o postup do semifinále. Mladším děvčatům Kateřině Růžičkové a Veronice Davidové se podařilo postoupit až do finále. Ve velmi vyrovnaném utkání podlehly děvčatům ze Sloupu a obsadily 2. místo. Starší děvčata Tereza Marková a Barbora Kšicová vybojovaly krásné 3. místo. Družstvo mladších chlapců ve složení Kryštof Palbuchta, Michal Lexman a Zdeněk David dokonce vyhrálo svoji skupinu, ale v dalších bojích už se jim tolik nedařilo. Ve vyrovnaném boji o 3. místo se ZŠ Svitávka chlapci prohráli a skončili na 4. místě. Školu reprezentovali i starší chlapci Vojtěch Mucha, Ladislav Lajšner a Martin Oliva. V této kategorii startovalo 10 družstev, naši žáci ze skupiny nepostoupili.

Děkujeme všem za skvělé výkony a reprezentaci školy.