Odpolední chvilka poezie

V úterý 13. března se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže dětí z 1. stupně ZŠ. Sešlo se 32 recitátorů ve třech kategoriích, které byly reprezentovány vítězi třídních kol.
Celé odpoledne znělo školou plno básniček, písniček, jazykolamů a hlavně byl slyšet velký potlesk pro všechny účastníky soutěže. Porota složená z p. učitelek 1. stupně měla rozhodování velmi těžké. Všechny děti si zasloužily obrovskou pochvalu i odměnu.
Z velké konkurence vzešli tito vítězové:

0. kategorie (1. třída) - Zuzana Navrátilová, Kristýna Krenarová, Madlen Görlichová
1. kategorie (2. + 3. třída) - Klára Dvořáková, Lukáš Galba, Aleš Malach
2. kategorie (4. + 5. třída) - Kristýna Biberlová, Richard Vyšehrad, Jan Vaněk
Vítězům moc gratulujeme, všem recitátorům děkujeme za účast a hlavně za odvahu a přejeme pěkné chvilky s básničkami.
Děkuji také p. učitelkám, které s dětmi básničky nacvičovaly.

Mgr. Jitka Havířová