Konec školního roku 2017/2018

Rok se s rokem sešel a už zase hodnotíme, jak se nám tento školní rok vydařil. Všichni žáci dostali vysvědčení. Největší radost určitě udělalo prvňáčkům, kteří si ho domů nesli poprvé. Úspěšní reprezentanti školy v různých soutěžích obdrželi drobné ceny.

Trošku smutno bylo v páté třídě, která se po pěti letech loučila s paní učitelkou Kateřinou Dostálovou, a také u deváťáků, kteří se loučili nejen s třídní učitelkou Jaroslavou Vašíčkovou, ale i s celou základní školou. Ti si připravili i prezentaci shrnující jejich devítileté působení na naší škole, poděkovali všem učitelům i vedení. Přejeme jim, aby byli v budoucnu spokojení a dokázali využít všechno, co se u nás naučili. Doufáme, že na nás úplně nezapomenou a přijdou se za námi zase někdy podívat.

Všem bez rozdílu pak přejeme krásné prázdniny plné zážitků a těšíme se na shledanou v září.