Dotazník - Spotřeba vody

Vážení rodiče,

22. březen je Světový den vody. Při této příležitosti jsme chtěli dětem umožnit náhled do hospodaření s vodou v našich domácnostech. Proto se na vás obracíme s prosbou o vyplnění následujícího dotazníku. Je zcela anonymní. Žádná otázka není povinná, přesto nám co nejpřesnější a nejúplnější odpovědí pomůžete dosáhnout přesnějších výsledků. Dotazníky budou vyhodnocovat žáci 7. třídy v rámci hodin semináře z přírodopisu. Navrhnou i způsoby, jak s vodou více šetřit. S výsledky budete seznámeni nejen na školních webových stránkách.

Některé body v dotazníku vyžadují hledání údajů, měření, výpočet. Zkuste využít toho, že děti rády experimentují a pojmout to společně s nimi jako takové malé badatelské dobrodružství, způsob, jak je zaměstnat a jak strávit nějaký společný čas. Pokud nemáte čas nebo chuť experimentovat, budeme pro výpočty používat průměrné tabulkové hodnoty získané z jiných zdrojů.

Děkujeme všem za čas a námahu, které tomuto projektu věnujete.

Dotazník k vyplnění