Adaptační pobyt žáků 6. třídy

Ve středu 13. září jsme odjeli my, šesťáci, na třídenní adaptační pobyt do Jevíčka. Dopoledne jsme si prohlédli centrum Jevíčka a zavítali jsme i do židovské čtvrti k synagoze. Po prohlídce Jevíčka jsme se vydali pěšky do penzionu Eden, který se nachází asi 2 km za Jevíčkem.

Tam jsme příjemně strávili následující dva dny. Náplní programu tohoto kurzu byly hlavně hry a aktivity, při kterých jsme se navzájem lépe poznali a sblížili se s novými spolužáky a třídní učitelkou. Užili jsme si spoustu legrace. Počasí nám docela přálo, a tak jsme hodně času trávili i venku a na hřišti. Vrcholem byla stopovaná, při které jsme plnili zajímavé úkoly. Stopovaná nás zavedla až k sanatoriu, kde mnozí z nás nikdy nebyli.

Pobyt se nám velmi líbil a již se těšíme na další akce.

Žáci 6. třídy